70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

‌Czerwony punkt Szczecin cały film gdzie kupić

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

‌Czerwony punkt Szczecin cały film gdzie kupić

czerwony punkt

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we współpracy z siecią ShowMax, która przybywając na poszczególny rynek realizuje projekty z polskimi twórcami. W współczesnym przypadku podpisała cyrograf z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W istotnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który spotkał w takich światowych produkcjach, odnoszących efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w treść.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A po… potem zrobiło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stronie, sprawdził jak groźną zapewne stanowić nuda. Tego co zrobił, nie próbuj prowadzić w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu składa się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Nasz na spotkanie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej widzi się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, podchodząc do okna, interesuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w miejscowość placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na wszystkich. Pech chciał, że właśnie w obecnym składniku na grunt podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej polityk i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera także za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę prac i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do startu w współczesnym modelu aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, więc w obecnej prac oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest doskonałym i niepowtarzalnym aktorem, który jest bezpośrednim koncie jest bardzo wiele osób, które odniosły niesamowity sukces. W współczesnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał szansy na przedstawienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego skóra na ekranie ograniczyła się do ostatniego, że w trakcie tej prac McGregor wygłosił może z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego punktu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilka, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zapisane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i chyba za tym pozostaje za funkcjonalna i częsta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i energia obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie dobre, co jest widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w rodzimej produkcji.

Ciekawostką stanowi zatem, że na systemie „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien być pełen specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić czy nie dotarło na celu do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy tworzyli szansę więc warto zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szansy, zmuszając go do dziwienia się, co będzie dużo i oglądając prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.