70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Wśród naszych klientów przeprowadzamy bardzo wiele ankiet, które pomagają nam tworzyć nowe produkty oraz usługi dopasowane do ich potrzeb. Jedną z takich potrzeb, o której nagminnie informowali nas nasi klienci było stworzenie całkowicie bezpłatnej strony internetowej, umożliwiającej dodawanie ogłoszeń. Faktycznie przeanalizowaliśmy działanie wszystkich stron internetowych umożliwiających dodawanie ogłoszeń. Jak wynika z tych analiz, ich użytkownicy często ponosić muszą wysokie opłaty oraz prowizje związane z zamieszczaniem swoich ogłoszeń. Wobec żadnej prośby naszych klientów nie przechodzimy obojętnie, dlatego postanowiliśmy stworzyć im całkowicie bezpłatną stronę internetową, na której zamieszczać mogą swoje ogłoszenia. Kategorie jakie postanowiliśmy tam zrobić to ślub i wesele, sport i hobby, muzyka i edukacja, artykuły dla dzieci, dom i ogród, moda, elektronika, rolnictwo, nieruchomości i motoryzacja. Ponadto znaleźć tam można tysiące ogłoszeń z całej Polski, które dotyczą ofert pracy, a nawet lokali pod działalność gospodarczą do wynajęcia. Na naszej dedykowanej stronie internetowej z ogłoszeniami online zamieszczane są także anonse o zwierzętach, które w schroniskach nadal czekają na nowych kochających właścicieli.

Z naszej strony z darmowymi ogłoszeniami korzystać może każdy, ponieważ jest niezwykle intuicyjna oraz bardzo łatwa w obsłudze. Aby dodać własne ogłoszenie wystarczy, że wykonasz poniższe kroki.

Krok pierwszy – rejestracja.

Przejdź do zakładki rejestracja i wypełnij wymagane pola. Należy ustalić w nich swój indywidualny login i hasło, podać adres email potrzebny do weryfikacji konta oraz swoje podstawowe dane osobowe takie imię, telefon kontaktowy oraz miejscowość zamieszkania.

Krok drugi – weryfikacja.

Jeżeli wykonałeś wszystkie czynności w panelu rejestracyjnym zaloguj się na swoje konto email i odszukaj wiadomość, którą przesłał nasz dział techniczny. Znajduje się w niej link aktywujący Twoje konto.

Krok trzeci – dodawanie ogłoszenia.

Zaloguj się na naszej stronie internetowej przy użyciu wcześniej ustalonego loginu oraz hasła, a następnie kliknij panel Dodaj bezpłatne ogłoszenie. Wybierz kategorię, w której umieszczone dostanie Twoje ogłoszenie, podaj jego cenę oraz pokrótce ppisz. Aby podnieść zainteresowanie Twoim ogłoszeniem możesz dodać kilka zdjęć lub obrazów związanych z jego tematem, a także możliwość dostarczenia przedmiotu do klienta w przypadku sprzedaży.

Krok czwarty – odpowiedzi.

Jeżeli Twoje ogłoszenie zostało dodane pomyślnie nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na odpowiedzi od zainteresowanych nim osób. Możesz je znaleźć w zakładce wiadomości.