70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Drukowanie Mielno

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Drukowanie Mielno

Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez tworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w bieżącym obszarze istniały kilka lat, a ich wynikiem jest wstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Łobez

Do normalnych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała klasa druku, małe koszty mebla i stosunkowo niski koszt druku jednej strony. Ze względu na proces drukowania komunikuje się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów charakterystyczną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych tematów. Technologia zapewnia możliwość wydrukowania 2 mln ścian w kształcie A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier może się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na sekundę. Dzięki temu tempo wydruku wynosi do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 ścian w kształcie A4 na minutę. To faktycznie dobry rezultat.
Konstrukcja głowicy

Głowica zrealizowana w technologii HP Edgeline jest skończona z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz pomieszczonych w programie schodkowym. Tego typu wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest dokonany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami zrobionymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W wypadku, gdy jedna z dysz będzie niesprawna, albo zatrzyma się i kosmetyki nie będą mogły być właściwie przez nią dozowane, jest zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewny okres dysze są automatycznie oczyszczane i potrafią ponownie sprawnie działać. To druga korzyść z punktu widzenia serwisowania urządzenia z względu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została omówiona z rozważają o drukowaniu zdjęć i profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały założone do zamieszczania na naturalnym papierze. Barwnik bardzo szybko schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po wykonaniu flamastra natomiast są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.