70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kredyty na raty

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Jak już wcześniej wspominaliśmy, naszą firmę Fundusz Euro stworzyliśmy specjalnie dla wszystkich osób, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą, jednakże nie dysponujących wymaganymi środkami na start. Chcąc wspierać rozwój drobnych przedsiębiorstw nasza oferta nie mogłaby obyć się bez produktu finansowego, jakim jest kredyt na raty.

Kliknij i wygeneruj oferty

Nasz kredyt na raty jest ofertą przystępną dla osób rozpoczynających swoją działalność, ponieważ cechuje się niezwykłą elastycznością. Każdy z naszych klientów, który postanowił zaciągnąć u nas  pożyczkę ma realny wpływ na jej spłatę. Tym wpływem jest możliwość dowolnego zwiększania oraz zmniejszania kwoty wpłacanych przez pożyczkobiorcę rat. Każdy z naszych klientów może także przesuwać terminy, w jakich będzie wpłacał swoje zobowiązania na nasz rachunek bankowy. Aby to wykonać wystarczy jeden kontakt z pracownikiem, który udzielił naszej pożyczki. Kolejną zaletą wyróżniającą nas na rynku spośród innych instytucji pozabankowych jest zminimalizowana procedura, dzięki której dostarczać pożyczone pieniądze do klientów możemy jeszcze tego samego dnia. Podnosi to nie tylko zadowolenie ze współpracy z naszą firmą, ale także znacznie zwiększa ilość klientów, jakich jesteśmy w stanie obsłużyć w ciągu jednego dnia. Następną zaletą naszej firmy Fundusz Euro jest brak weryfikacji potencjalnych klientów w rejestrach prowadzonych przez Biuro Informacji Kredytowej.

Zdajemy sobie sprawę, że otworzenie własnej działalności gospodarczej dla niektórych osób jest jedyną możliwością na wyjście z długów oraz spłatę zobowiązań zaciągniętych w innych instytucjach, dlatego im także dajemy możliwość zaciągnięcia naszego kredytu na raty. Brak weryfikacji potencjalnego klienta w rejestrach bankowych wiąże się także ze znaczącym skróceniem naszej procedury, ponieważ taka weryfikacja trwać mogła nawet kilka dni. Jedyną weryfikacją potencjalnych klientów, jaką przeprowadzają nasi pracownicy rozpatrując każdy wniosek jest dokładne sprawdzenie podanych przez potencjalnego klienta danych osobowych.

Wielokrotnie nagłaśniane były sytuacje, w których oszuści korzystając z usług instytucji pozabankowych, wyłudzali pożyczki oraz kredyty w wysokich kwotach na nie swoje dane osobowe. Aby chronić naszą firmę oraz wszystkich Polaków przed bardzo poważnymi konsekwencjami prawnymi nasi pracownicy nie dopuszczają do takiego procederu. Wszystkie dokumenty związane z wzięciem kredytu na raty w Fundusz Euro dostarczyć do klienta możemy na dwa sposoby spośród, których to klient wybiera ten, który najbardziej mu odpowiada. Umowę udzielania kredytu na raty oraz regulamin świadczenia naszych usług dostarczamy do każdego klienta drogą elektroniczną, na podany przez niego w formularzu adres email lub podczas osobistego spotkania klienta z naszym doradcą terenowym. Różne są także sposoby dostarczenia pożyczonych od nas pieniędzy do klienta, ponieważ możemy przekazać mu gotówkę na bezpośrednim spotkaniu bądź wysłać natychmiastowy przelew drogą elektroniczną na prywatny rachunek bankowy naszego klienta.

Nasz kredyt na raty mogą wziąć nie tylko osoby będące w rejestrach biura informacji kredytowej, ale także te, które dopiero co ukończyły 18 rok życia. Wystarczy, że legitymujesz się aktualnym dowodem tożsamości oraz posiadasz polski obywatelstwo. Jako instytucja niezwykle elastyczna nie narzucamy swoim klientom żadnych minimalnych ani maksymalnych kwot kredytów, jakich udzielamy. Wszystko jest uzależnione od indywidualnej sytuacji finansowej oraz zawodowej naszego klienta.