70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kurier poczta Zakroczym

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Kurier poczta Zakroczym

kurier poczta

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat reagujemy na sektorze usług kurierskich, odpowiadając swym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych oraz innych. Ofertę dostosowujemy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by wszystka wysłana paczka, każdy materiał i każda przesyłka gabarytowa docierały do klienci przez zapór i zawsze na okres. Zobacz, co potrafimy zbudować dla Ciebie!

Kurier poczta Pruszków

W naszym serwisie możesz nadać domowe i zagraniczne przesyłki kurierskie innych pracowników i gabarytów. Sprawisz zatem w porządek naturalny i silny, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a dodatkowo przeprowadzki i indywidualne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Pruszków

Kim jesteśmy?

Z lat już (zupełnie od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. A jesteśmy czymś wysoce niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w transporcie drogowym. Jest obecne gwarancja bezpieczeństwa i pewności na miejscu serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza świadomość i sztuk z zakresu logistyki, jakie jest znajomy zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Klientów przychodziły do finału w najskuteczniejszy sposób. Wiemy i, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a dodatkowo poufność danych, jakie są konieczne do przeprowadzenia nadania i dania paczki.

Kurier poczta Pruszków

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na ścianie KurierPaczka. pl są świadczone przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej wartości, i nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki i indywidualne przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w obrębie ręki, bez pochodzenia spośród wieżowca i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, ale i list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a dodatkowo przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najdogodniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Pruszków

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz stykając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla swoich Klientów jesteśmy szereg udogodnień uczestniczących w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu pasują, na ścianie internetowej, natomiast gdy wolisz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w chwila chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne oferty dla jednostek oraz drugie promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w ruchu jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy czas, my jednak wiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego też czerpiący z serwisu PaczkaKurier mogą dostać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim zazna on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Pruszków

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na okres. Skoro nie wywiążemy się spośród tego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wynikające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy ogromny wachlarz doświadczonych i efektywnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A ale ze doświadczonych i pewnych usług korzystamy, by przekazywać je indywidualnym klientom!
Jesteśmy doświadczenie, za którym trwa prawie ćwierć miliona klientów oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie domowe i zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy materiałów i przeprowadzki.
Zapewniamy eleganckie i bliskie płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy urządzenia i promocje dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie zwrócona na okres.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do spraw swoich Użytkowników.

Kurier poczta Pruszków

 

Zobacz również kurier poczta

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.