70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Panele podłogowe Krotoszyn

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Panele podłogowe Krotoszyn

Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

Standardowe wymiary paneli podłogowych w markecie budowlanym – Panele podłogowe są samym z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych do podłóg. Posiadają one znacznie wiele korzyści, dzięki temu są tak często wybierane. Są udane, dostępne w utrzymaniu czystości, pasują do wszelkiego stylu wnętrza, tak i stosunkowo szybko się je tworzy. Nie trzeba do ostatniego wynajmować żadnej firmy, samemu bez kłopotu można sobie poradzić z wykończeniem podłogi panelami.

Panele podłogowe Golina

Cechy charakterystyczne paneli podłogowych

Panele podłogowe można umiejscowić w każdym miejscu. Ich różny wybór kolorystyczny a także imitacyjny sprawia, że bogata je bez problemu dostosować do drugich trendów w jakich zostały dane pomieszczenia. Panele podłogowe będą wtedy pasować do mieszkań urządzonych w systemie klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy glamour. Ich kolory są bardzo szerokie, można bez problemu kupić panele białe, w kolorach szarości, brązu a nawet panele czarne. Ale najważniejszą rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę przy zakupie paneli, są ich wymiary.

Zobacz również Palarnia kawy sklep

Od tegoż która jest długość paneli podłogowych, zależy ilość paczek niezbędnych do uzyskania. Przed zakupami należy to dokładnie zmierzyć powierzchnię użytkową pomieszczenia, w jakim planuje się dać na podłodze panele i zsumować ile metrów kwadratowych paneli będzie obowiązkowych.

Panele podłogowe Golina

Panele podłogowe Golina

Panel podłogowy wymiary

Standardowy panel podłogowy ma rozmiary od 80cm do 220 cm, szerokość od 13 do 21 centymetrów a grubość paneli od 8 do 22 milimetrów. Wymiary panela podłogowego klasycznego to 1.30m długości na 0.20m wielkości i 8mm grubości. Takie panele można odnaleźć w jakimkolwiek hipermarkecie budowlanym. Kupując panele o takich wymiarach, zwykle możemy się spotkać spośród tym, iż w paczce będzie 2, 47 m2. Jeśli więc na dowód salon, który wymagamy wyremontować ma podłogę o powierzchni 10m2, to będziemy potrzebowaliby zakupić cztery paczki danych paneli podłogowych.

Wymiary paneli niestandardowych

Poza panelami o klasycznych wymiarach, można się także w magazynach natknąć na panele o nieco innych wymiarach, bardziej interesujących. Do nich wolno na pewno zaliczyć panele, które są bardzo małe. Ich wielkość nie przekracza 13cm, są czyli one o moc mniejsze niż tradycyjne panele podłogowe. Tak jedno jest te z panelami bardzo małymi, które mają nie bardzo niż 80cm długości. Takie słabe i małe panele podłogowe sprawdzą się w średnich mieszkaniach, w wypadku bardzo niebezpiecznych pomieszczeń montowanie takich wąskich i słabych paneli będzie dużo długie i wymagające.

Panele podłogowe Golina

Ile jest paneli w paczce?

Wszystkie panele podłogowe są oferowane w paczkach. Nie traktuje możliwości zakupu paneli na realizację, jednak można złożyć do biznesu nie otwartą paczkę paneli, jeśli kupiło się ich za bardzo. To ile w poszczególnej paczce znajduje się metrów kwadratowych paneli, zależy od wymiarów poszczególnych paneli. W kontaktu spośród tymże głównie w paczce znajduje się od 8 do 10 paneli podłogowych. O to zobaczyć przy zakupie, bo dzięki temu praktycznie można wymienić ilość potrzebnych paczek z panelami podłogowymi.

Panele podłogowe Golina

Po wymiarach paneli podłogowych dowiesz się więcej tutaj: Standardowe wymiary paneli podłogowych w sklepie budowlanym

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.