70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Od kilku lat szukasz bezpiecznego sposobu na zainwestowanie swoich dodatkowych środków finansowych? Oprocentowanie na długoterminowych lokatach bankowych jest dla Ciebie niezadowalające? Tylko w Fundusz Euro znajdziesz możliwość inwestowania dowolnej kwoty pieniędzy, z których pierwsze zyski osiągniesz już po 30 dniach!

Rozszerzając możliwości współpracy z naszą firmą nie mogliśmy pominąć możliwości inwestowania w pożyczki społecznościowe. Dla nie zaznajomionych z tym tematem przypominamy, że pożyczką społecznościową jest pożyczka udzielona przez osobę fizyczną dla osoby prywatnej za pośrednictwem legalnie działającej instytucji finansowej.

Po długich negocjacjach oraz analizach rynku, wspólnie z naszym czołowym wspólnikiem, stworzyliśmy dedykowany Program Partnerski umożliwiający udzielanie pożyczek społecznościowych dosłownie każdemu, kto chciałby na tym zarobić. Wstępując do naszego programu partnerskiego dostajesz indywidualny login oraz hasło, za pomocą których logujesz się na naszą platformę internetową. Znajdują się na niej wszystkie wnioski składane w naszej firmie Fundusz Euro od potencjalnych pożyczkobiorców. Każdy inwestor indywidualnie wybiera osoby, którym chce udzielić pożyczki społecznościowej. Robi to na podstawie wglądu w ich podstawowe dane osobowe, oferowany przez nich przedmiot zastawu, kwotę pożyczki, jaka ich interesuje oraz zakładane oprocentowanie tej pożyczki.

Jako jedyna instytucja finansowa oferujemy całkowicie bezpieczny sposób inwestowania dodatkowych środków finansowych, ponieważ każda udzielona za pośrednictwem naszej firmy pożyczka społecznościowa zabezpieczona jest odpowiednim przedmiotem zastawu. Za przedmiot zastawu uznawana jest nieruchomość bądź rzecz, której wartość szacowana jest na kwotę równą lub większą od kwoty pożyczki, o jaką ubiega się potencjalny klient. Środki przeznaczone przez inwestorów na udzielanie pożyczek społecznościowych są w 100% zabezpieczone, ponieważ w razie sytuacji, w której pożyczkobiorca zaprzestaje spłacać swoje zobowiązanie przedmiot zastawu, który przekazał naszej firmie zostaje przez na sprzedany. Całkowity zysk uzyskany ze sprzedaży przedmiotu zastawu zostaje przekazany na konto inwestora. Pozostałymi zyskami naszych inwestorów z udzielania pożyczek społecznościowych jest oczywiście ich oprocentowanie oraz opłaty, jakie ponoszą pożyczkobiorcy za przedłużanie oraz opóźnianie terminów spłaty swoich zobowiązań.

Jeżeli chciałbyś bezpiecznie inwestować swoje dodatkowe środki finansowe, które możesz podwoić, a nawet potroić w ciągu zaledwie kilku miesięcy powinieneś zdecydować się na nawiązanie współpracy z naszą firmą Fundusz Euro. Cała działalność związana z udzielanie pożyczek społecznościowych, za pośrednictwem naszej dedykowanej platformy jest całkowicie legalna. Nie istnieje żadna szansa, abyś uczestnicząc w naszym programie partnerskim naraził się na jakieś nieprzyjemności prawne bądź skarbowe.

Naszym inwestorem zostać może każda osoba, dlatego nie czekaj i jeszcze dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem drogą mailową bądź telefonicznie. Przedstawić Ci on wszelkie szczegóły związane z podjęciem z nami współpracy.

Jedna odpowiedź

  1. wiesława pisze:

    jestem zainteresowana uzyskaniem pożyczki w kwocie 2000 zł. na okres 24 miesięcy. Posiadam stały dochód w wys. 1690 zł. netto jako emerytka oraz dochód nieudokumentowany w wys 700 zł. Proszę o kontakt
    wiesmaj47@tlen.pl
    tel 889561275

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.