70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Siłownia Kamień Pomorski

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Siłownia Kamień Pomorski

siłownia

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, jacy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energii, poprawia libido. Każdy mężczyzna powinien zabiegać o to, by poziom tegoż hormonu utrzymywać obok siebie na wielkim stopniu. Niezależnie bowiem od dziwnej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że jednak nie musimy już walczyć o przetrwanie czy bić się o samice gdy swoi przodkowie- testosteron dalej jest nam bardzo potrzebny. Szczególnie jeśli uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek średniej ilości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Polanów

Prostą tego winą jest słaby testosteron, z zmiany przyczyn tegoż zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, iż to skutek wzrastającego odsetku mężczyzn z nadwagą (im dobrze tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których wręczamy sobie z zewnątrz. Ja zgodzę się z obecnymi, którzy za pierwszego winowajcę mają… stres. Nic tak bowiem nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdy istniejesz na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się spośród obecnym walczyć. Ten artykuł zaproponuje Ciż nie tylko, gdy się wyluzować, a także jako nowymi metodami dać sobie większy poziom hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To tak ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Robiąc na małą metę- mobilizuje nas do robienia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dziś w ciężkiej w części przypadków martwimy się rzeczami, które nie są zagrożenia bycia, więc mechanizm z starych czasów bardziej przeszkadza, niż leczy. Tym daleko że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (które to oczywiście odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w terenach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), zachowywanie się tłuszczu, czy kłopoty ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najgorsze dla klientów- walczy z własnym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś rodzajów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to stały numer sam na liście lekarstw na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i szczęśliwy sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny element- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie dążyć Ci działać 😉 Po piąte- związek z drugim człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze tak działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są właśnie dla starych, znerwicowanych bab)… a także jedna, bardzo popularna informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w głowę w geście triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż istniejesz prawdziwy siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest mocno istotne, dlatego zawsze stosuję nań inną uwagę. Uznaj je zbyt podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Polanów

Walcz z nadmiarem estrogenów

Tak jak osoby wytwarzają małe liczbie testosteronu, choć niektórzy myślą, iż odczuwają go jedynie samcy, no a my wytwarzamy takie części estrogenu, choć kojarzony jest wyjątkowo z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym składnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To raczej tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, jaki z zmiany powoduje układanie się tłuszczu… i związek się zamyka. A po się dziwisz, że tyle panów ma piękne piersi i brzuchy, jakby ubiegli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak istotne jest zabieganie o sylwetkę także kiedy daleko lenistwo ogranicza ich męskość, na pewno zabrali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera powstające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj także mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda jest roślinne odpowiedniki estrogenu, które w mniejszym stopniu na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to już spora dawka tych złych związków)

Siłownia Polanów

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie zauważasz to rano, interesując się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego właściwą ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego formie. Można więc kupić na dużo sposobów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed wyruszeniem do łóżka. Badania pokazują, że dużo śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I dokładnie w takim, gdzie jest wysoce tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż sprawiają wrażenie, iż istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). Dodatkowo warto spróbować, czy nie śpimy na zbyt miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak o dmuchać na zimne), nie unosić się przed snem grami czy filmami również nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Jednak to mit, że przytyjesz, a jeżeli organizm skoncentruje się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które umożliwiają zasypianie. Przylegają do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj drink spośród nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, a rzeczywiście w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj i o to, żeby być piękny poziom witaminy D (na czas jesienno-zimowy poleca się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go rano, bo to znacznie się wchłania), cynku i selenu. I skoro to dla Ciebie jeszcze zbyt mało- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które występują, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, natomiast są też takie, które świadczą ich skuteczność. Moja wypowiedź istnieje taka, że wszystek organizm jest subiektywny a o badać na sobie, jeżeli oczywiście są to proste środki. To gdyż nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeśli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Polanów

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze jądra są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Panuje tam wiele mniejsza temperatura, co daje żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i właśnie pogarsza jakość nasienia. Jeśli chodzisz na saunę- nie wydawaj tego szczególnie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się oraz nie brać długich, gorących kąpieli. Nie miej laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie nieś obcisłych bokserek ani spodni. I znacznie śpij nago. Twoje „wory” będą zadowolone.

Siłownia Polanów

Bądź obowiązkowy

Uważam na rzeczy dwojaką aktywność: Seksualną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji zdania są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni daj ją polecają. Cóż, tu również musisz złożyć się na siebie i dokonać eksperyment- sprawdź, jak zadziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, świadczyć zatem będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli wcześniej nie istniał na siłowni zaś nie znasz odpowiedniej techniki- nie poruszaj się od razu na nie oczywiście jak szerokie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że zwłaszcza ćwiczenia dużych części mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie mieszkaj więc na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I posiadaj. Mam nadzieję, iż nie olejesz danej w obecnym wpisie umiejętności oraz poczynisz kroki, by stać się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Polanów

 

Zobacz również partner do seksu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.