70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Współpracujemy tylko z najlepszymi.

Jednym z naszych partnerów w biznesie jest firma Polski Lombard zajmująca się skupem i sprzedażą przedmiotów oraz udzielaniem pożyczek pod zastaw.

Kliknij i zacznij zarabiać

Polski Lombard bardzo dba o stałe poszerzanie swojej działalności, dlatego wspólnie z naszą firmą stworzył możliwość wejścia z nimi w spółkę. Ten rodzaj współpracy dedykowany jest dla każdego właściciela lombardu, którynw świetle aktualnych przepisów musiałby zamknąć swoją działalność, jednak nie chcę tego robić.

Zgodnie z najnowszymi przepisami o produktach finansowych, każdy lombard traktowany jest jako instytucja finansowa,mponieważ udziela pożyczek pod zastaw. Właściciel tego rodzaju działalności zobligowany jest do wpłaty kapitału zakładowego w kwocie minimum 200 tysięcy złotych w jak najkrótszym terminie. Zmienione zostały także formalności oraz dokumentacja związana z prowadzeniem działalności lombardowej. Teraz lombard, jako instytucja finansowa, podlega jurysdykcji nie tylko urzędu skarbowego, ale także Komisji Nadzoru Finansowego, która wymaga dokładnej dokumentacji każdego aspektu prowadzonej działalności. Decydując się na nawiązanie współpracy z firmą Polski Lombard oraz wejście z nimi w spółkę, każdy przedsiębiorca zostaje zwolniony z konieczności wpłaty kapitału zakładowego, ponieważ na umowie udzielanych pod zastaw pożyczek widnieje już jedynie jako pośrednik. Ponadto, cała dokumentacja związana z prowadzeniem działalności, zostaje przekazana wykwalifikowanej księgowej, która zatrudniana jest przez firmę Polski Lombard. Każdy wspólnik Polskiego Lombardu nie musi się także martwić o aktualizacje oraz zmiany zachodzące w prawie finansowym, ponieważ nimi zajmuje się po nawiązaniu współpracy dział prawny.

Kolejną zaletą nawiązania współpracy z firmą Polski Lombard jest dostęp do niskooprocentowanej i długoterminowej pożyczki, która zostać przeznaczona może na rozwój działalności. Wspólnicy Polskiego Lombardu finansują z niej działania takie jak przeprowadzenie kursów bądź szkoleń dla pracowników lombardu bądź ich właścicieli, wynajęcie bądź kupno lokalu pod lombard w lepszej lokalizacji, rozszerzenie bądź generalny remont aktualnego lokalu, w którym prowadzony jest lombard, rozbudowa bądź remont magazynu, w którym przetrzymywane są zastawione przedmioty, a nawet kupno sprzętu, który niezbędny jest podczas prowadzenia działalności związanej z lombardem.

Wspólnikiem firmy Polski Lombard może zostać każda osoba, która posiada legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą o charakterze lombardu oraz dysponuje odpowiednim lokalem przystosowanym do prowadzenia lombardu.

Każdy wspólnik Polskiego Lombardu zarabia nie tylko na sprzedaży pozostawionych u niego przedmiotów zastawu. Ma także możliwość wynegocjowania własnej wartości procentowej od zysków całego przedsiębiorstwa. Zyskiem każdego ze wspólników jest także oczywiście oprocentowanie udzielanych przez niego pożyczek oraz wszelkie opłaty, które podnoszą pożyczkobiorcy podczas przedłużania terminu spłaty swoich zobowiązań.

Firma Polski Lombard znana jest na terenie całego naszego kraju z powodu całkowitego zrewplucjonalizowania systemu zastawu. Tylko u nich każdy z klientów ma prawo do dalszego użytkowania zastawionego przez niego przedmiotu, o ile spłaca swoje zobowiązanie zgodnie z wcześniej ustalonymi w umowie warunkami.

Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z firmą Polski Lombard nie czekaj i jeszcze dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem mailowo lub telefonicznie. Podczas tego kontaktu nasz pracownik przedstawi Ci wszelkie dodatkowe informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.